autoškola

  • Líba
  • Visitor
  • Visitor
25 May 2009 09:16 #405 by Líba
Replied by Líba on topic Odp.:autoškola
Ahoj všichni, tak se taky přidám se svou zkušeností. Řidičák mám už dvacet let a jezdím hodně a často, 2 tisíce km není problém, ale v období kdy jsem trpěla dvojitým viděním jsem rozhodně neřídila, to snad ani nešlo, začala jsem asi tak 4 měsíce po operaci, dky jsem se dostala do lepšího stavu, jak fyzického, tak psychického. No a teď ve 40 jsem si udělala ještě řidičák na motorku a je to úžasná zábava jezdit jen na dvou kolech. Takže až se oči zklidní, ničeho se nebojte a hlavně to chce klid, je to hodně o psychice!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
26 May 2009 21:14 #408 by Tomáš
Replied by Tomáš on topic Odp.:autoškola
Zdravím řidiče i neřidiče,
z hlediska Mestinonu žádné omezení nepociťuji, ale v čem je můj problém při řízení jsou nohy. Když jedu mimo město, tak už jsem schopný řídit tak hodinu (ujedu cca 80km, což už dává člověku velkou svobodu ;) .
Problém však jsou semafory a kolony ve městě a neustálé popojíždění, spojka, brzda,plyn, spojka, brzda...
Na šlapání jsou moc těžké, stačí mi tři. čtyři semafory, tři, čtyři zabrždění a rozjetí a už cítím slabost v nohách a po 10 min takovéto jízdy už nemám sílu zmáčknout spojku, tak končím...:unsure: chtělo by to automat:P
Dalším problémem je výheň v autě přes léto, to si tam mohu jen sednout a už jsem drogy... tak jezdím ráno a večer...
Mějte se a podle mě sám si řídit auto dává člověku velkou svobodu... tak do toho jděte :-)
S pozdravem Tomáš

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • alenka
  • alenka's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
14 Jun 2009 16:33 #426 by alenka
Replied by alenka on topic Odp.:autoškola
Od lekara som nakoniec dostala potvrdenie, ze si mozem robit vodicak. Za sebou uz mam 8 hodin teorie a 4 hodiny na trenazeri. Zajtra ma cakaju dalsie 2 hodiny na trenazeri a test, podla ktoreho sa ukaze, ci ma mozu pustit do auta a konecne aj na cesty.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Jun 2009 12:07 #432 by Helena
Replied by Helena on topic Odp.:autoškola
Zdravím,

tak to je výborná zprává.:-) Moc přeji úspěch, nebojte se a vydržte. Hlavně klid! Určitě to zvládnete. Jste přece šikulka, ne?:-)

Hel.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Jun 2009 12:47 #433 by Myšák
Replied by Myšák on topic Odp.:autoškola
Gratuluji k zahájení autoškoly! Určitě se vám to povede!;) Já si dělala autoškolu před 7 lety, kdy jsem byla ještě zdravá a pak jsem řídila asi 5x. Dostala jsem ale letos starší autíčko a 3 měsíce už jezdím. Bylo to skoro jako od začátku, ale stojí to zato. Opravdu vám to přinese velkou volnost pohybu a pocit, že jste to zvládla je perfektní. Takže vydržte a nebojte se toho!:) Míša

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
28 Jul 2009 18:42 #481 by Drahuše
Replied by Drahuše on topic Odp.:autoškola
Dobrý den,
mám myastemii 10 let a vlastním RP od 18 let. Nyní ze strachu nejezdím, protoze muj muz je netrpelivy, hodne me srází a já si neverím...
Bojí se více o auto nez-li o mne...:lol:.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 1.766 seconds
Powered by Kunena Forum