autoškola

More
06 Aug 2009 18:44 #495 by walzanka
Replied by walzanka on topic Odp.:autoškola
Dáši je to obor podnikání na 3 roky.Ukončeno maturitou.Jelikož jsem pánská krejčová,tomuto povolání se nemohu věnovat,tak studuji.Nikdo mě nechce,nikde fyzicky nevydržím,tak se učím a ležím v knížkách a šprtám angličtinu abych nebyla úplně blbá.Angličtina mi jde,tak je to v pohodě.Jsou zde i předměty jako management,psychologie,právo,ekonomie,účetnictví atd.Ale hlavně mě to odpoutává od té myasthenie.Dáši rozhodně bych do toho šla.Mě to i zvedlo sebevědomí,mějte se moc hezky ,pa Zdeňka

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Aug 2009 14:05 #508 by Marketa5
Replied by Marketa5 on topic Odp.:autoškola
Studium doporučuji. Je to možnost seberealizace a při dobrém výběru oboru pak i větší možnost najít práci.
Pokud jsou problémy s dvojitým viděním, které může při studiu potrápit, je možné si později zažádat o individuální plán a mít na studium povinné literatury více času.
Já sice vystudovala už před onemocněním, ale u nemocných ve svém okolí vidím, že to je většinou dobrá volba. Je ale dobré vidět pozitivum už v samotném procesu učení a poznávání a nedělat si zbytečné vrásky a nervy ze zkoušek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Aug 2009 14:14 #509 by Marketa5
Replied by Marketa5 on topic Odp.:autoškola
Tato diskuse je prima.
Také přemýšlím o autoškole, neboť ta nesvoboda pohybu je nepříjemná.
Vůbec si to ale zatím nedovedu představit. Také mám, jak už tu bylo řečeno, strach, abych někoho nezranila.
Brýle už řeším. Doufám, že i v případě Mytelasy je to s upozorněním na snížení pozornosti podobné jako v případě mestinonu.
A pak nevím, jak zvládnout unavitelnost nohou a rukou.
Co bych měla či vůbec mohla po autu požadovat? Ty technické věci mi ještě jasné nejsou. :-)
Díky Markéta5

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Líba
  • Visitor
  • Visitor
19 Aug 2009 14:39 #510 by Líba
Replied by Líba on topic Odp.:autoškola
Té autoškoly bych se nebála. Navíc v dnešní době jsou autoškoly, které umožňují výcvik v autě s automatem, což je výborná volba v případě těch unavených nohou. Ruce ty tam holt potřebujeme pořád. Ale nebojte, to zvládnete. Já také jezdím v automatu a je to ve městě opravdu úleva. Tak hodně štěstí a s chutí do toho. Nic neodkládejte.:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
21 Aug 2009 09:33 #518 by Helena
Replied by Helena on topic Odp.:autoškola
Příjemný den Markéto,

technické věci Vám řeknou v autoškole. Tam si také můžete vyzkoušet na trenažeru řízení bez rizika. Prostě otáčení volantem,ovládání pedálů a řazení. Už tam uvidíte, jak Vám to silově půjde. V dobré autoškole nebude problém se domluvit, že nebudete provádět celou úhradu kurzu na počátku, ale třeba jen určitou zálohou a to pro případ, že byste opravdu nemohla dokončit kurz. Pevně věřím, že tato situace nenastane. Určite se odhodlejte a uvidíte, že mnoho s klidem zvládnete. Hodně síly, rozvahy a držím palce.:-)
Helena

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
21 Aug 2009 10:28 #519 by admin
Replied by admin on topic Odp.:autoškola
Dobrý den Markéto,
pacienti se všichni shodují na tom, že jezdit autem dává svobodu pohybu (pokud člověk netvdne věčně v nějaké zácpě). Podle mých zkušeností se velmi důležitý psychologický moment pocitu soběstačnosti, dalšího úspěchu v boji s myastenií. Technické věci se tady řešily. Užívání Mytelase řízění auta nebrání.
Držím palce, ať se Vám to také povede.
dr.Piťha:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 1.381 seconds
Powered by Kunena Forum