autoškola

More
24 Aug 2009 12:13 #522 by Zuzana
Replied by Zuzana on topic Odp.:autoškola
Dobrý den a ahoj "kolegům a kolegyním":),
blahopřeju úspěšné absolventce autoškoly a všem, kteří se rozhodli pustit se do studia jakékoli školy! Já jsem se po šesti letech od operace rozhodla, že si splním sen a poletím alespoň chvíli jako pták, a skočila jsem si v červenci v tandemu padákem. A bylo to víc než skvělé:woohoo: . A proto se pane doktore ptám, mohla bych si udělat základní výcvik pro skok padákem (tentokrát už bez volného pádu)? (Jsem v klin. remisi, bez léků.)
Děkuji a přeji všem pohodové letní dny.
Zuzana:silly:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Líba
  • Visitor
  • Visitor
24 Aug 2009 13:35 #523 by Líba
Replied by Líba on topic Odp.:autoškola
Tak to klobouk dolů, to je odvaha!!:ohmy: Já jsem si to také chtěla vyzkoušet, alespoň jednou,ale přeci jen ty zrpávy jsou někdy úděsné a mám přeci jen zodpovědnost. Tak jsem začala jezdit ve 40 na motorce.:laugh: To je snad bezpečnější. ;) Ale školu taky letos začínám, v tolika letech do prváku. Vzali mě do Brana na MU obor filologie. Tak snad to dotáhnu do úsoěšného konce. Takže všem přeji notnou dávku odvahy a:cheer: ť vyzkouší to,po čem každý touží.O tom ten život je.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
24 Aug 2009 22:38 - 24 Aug 2009 22:40 #524 by admin
Replied by admin on topic Odp.:autoškola
Zuzano,
já jsem si tandem zkusil před 5 lety, a dodnes na to vpomínám jako jeden z nejúžasnějších zážitků, ono se to ani slovy nedá popsat. Pak mi to nechtěl nikdo věřit,ale mám diplom a fotky :silly: .
Já razím názor, že pokud je myastenie pod kontrolou, v klinické remisi, bez léků, řadu let bez obtíží, že neexistují žádné limity. Když Vás to Zuzano chytlo, tak proč ne:silly: . Nechoďte ale pak za mnou, když se Vám neotevře padák (pardon, to je takový drsný doktorský humor) :evil:
Zdraví :)
dr.Piťha
Last edit: 24 Aug 2009 22:40 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Aug 2009 12:55 #525 by Zuzana
Replied by Zuzana on topic Odp.:autoškola
Dobrý den pane doktore,
říká se, že správný lékař pečuje i o duši pacienta, ale jak k ní není tělesná schránka..., tak vaše veškerá péče končí:angry: !Tak alespoň jednou ročně takovou malou duchovní prohlídku?! Nerada bych byla nezvaným hostem :evil:.
Ale vzhledem k tomu, že na výcvik teprve spořím, tak se nebojte, na jarní kontrolu nejspíš dorazím kompletní:) .
Děkuji za povolení ke startu a doufám, že podobné pochopení bude mít i letecká lékařka.
Mějte se :silly:.
Zuzana

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
25 Aug 2009 20:31 - 25 Aug 2009 20:32 #526 by admin
Replied by admin on topic Odp.:autoškola
Dobrý den Zuzano,
není nic jednoduššího než se telefon. objednat
Zdraví:)
dr.Piťha
Last edit: 25 Aug 2009 20:32 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 3.241 seconds
Powered by Kunena Forum