?

Více
24. úno 2009 20:48 #299 od Veronika_S
Odpověděl Veronika_S pro téma Odp.:?
Ahoj Báro,

něco jsem zpracovala o péči o jizvu na stránkách, klikni na www.myastheniagravis.cz/images/thymektomie.pdf

Jinak doporučuju velké dávky vitamínu C denně do sebe cpát a nenasycené mastné kyseliny. Toho céčka tak 1000-1500mg, já si kupuju šumivá aditiva v lékárně (chutná mi příchuť červený pomeranč, citrón moc není dobrý). Vitamín C zlepšuje pružnost a hojení pokožky. Tak proto. Taky na to paplám contractubex gel a ještě to kombinuju s chlorofylem gelem, všechno z lékárny. Co se týče měsíčkové masti, kup si tu, co obsahuje SÁDLO. Mluvila jsem s odborníkem přes jizvy a jeho názor je, že nejde ani tak o to čím to mažeme, ale že dochází k dráždění toho místa. Jednoduše řečeno, čím více dráždíme jizvu, tím víc se tam množí buňky a zaplňují ji. A jinak hodně salátků a lehké stravy, nevím co normálně jíš, ale já jsem po operaci cca 3 týdny a docela se snažím a zatím žádný keloid..klep klep.. Nepsala jsi co bereš za léky ještě, jestli jsi na kortikoidech nebo jiných imunosupresivech, na jaké dávce atd atd, ale to spíše s Dr. Piťhou.

Papa a dej vedet..já na laser půjdu určitě, tak pokud máte někdo nějaké zkušenosti kde jsou opravdu dobří a jak se přesně pohybují ceny, bylo by to moc fajn!
Veronika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Conánek
  • Avatar uživatele Conánek Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
24. úno 2009 21:02 #300 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma Odp.:?
moc děkuji za rady, určitě zařadím Céčko!! no stravu, snažím se jíst lehce, jelikož jsem brala a stále ještě beru prednison a něco se mi podařilo bohužel přibrat a teď se to snažím zase shodit, ale je to nějaké těžké :)
tlakové masáže také doplňuji, byla mi dána instruktáž, ale není to tedy dvakrát příjemná věc :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2009 10:45 #502 od emilka
Odpověděl emilka pro téma Odp.:?
dobry den Veroniko,nedavno jsem se zaregistrovala,a ctu vase skazi,ma operci brzliku jsem jeste nebyla,ale zacala jsem to resit,je v tom maly hacek mam velkej strach,budu rada kdyz si budeme psat a podavat navzajem rady a informace .s pozdravem Emilka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2009 21:44 #503 od Veronika_S
Odpověděl Veronika_S pro téma Odp.:?
Ahoj Emilko, co si takhle rovnou třeba tykat? Jasně, ráda pomůžu, jsem zářný případ toho, že když se pan doktor poslouchá, byť je to nepříjemné, a když má člověk pozitivní energii a drive, tak všechno zvládne. Jsem od února po operaci, bez jakýchkoliv tabletek a jediné, co mi připomíná myasthenii je jizva a úžasní lidé v čele MYGRY. Klidně mi můžeš napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budu se těšit a ráda pomůžu.

S pozdravem,

Veronika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. srp 2009 09:31 #505 od Marcela
Odpověděl Marcela pro téma Odp.:?
Ahoj Emilko,
já jsem sice více jak 10 let po operaci, ale velmi dobře si pamatuji, jak jsem se šíleně bála. Do té doby jsem nikdy neměla žádný chirurgický zákrok a tím pádem ani žádnou narkózu. Jelikož jsem založením spíše pesimista, tak moje představy opravdu "stály" za to! Ale i zde nakonec platilo, že "strach má velké oči" :-) . Na operačním stole, těsně před zákrokem, jsem se, doslova a dopísmene, klepala strachy. Ale utéct se už nedalo. Nebudu Ti nic nalhávat - první dny po operaci nic moc, ale velmi rychle se vše zlepšovalo a z nemocnice domů už jsem odjížděla v pohodě. Myasthenie má mnoho tváří, takže i přesto, že jsem po operaci, musím brát léky, a to i včetně kortikoidů. Ale i tak mi operace velmi pomohla - před tím jsem na tom byla mnohem hůř. Takže, Emilko, když jsem operaci zvládla já, tak Ty ji zvládneš také. Hlavně se snaž být v pohodě a klidu - operace Ti opravdu pomůže :-) .
Pokud máš zájem, klidně mi písni na email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ahoj a držím Ti palce. Marcela

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. srp 2009 10:45 #506 od Veronika_S
Odpověděl Veronika_S pro téma Odp.:?
Emilko, omlouvam se, vcera jsem byla totalne kaput kdyz jsem psala, byla jsem unavena ze sportu, a tak jsem ten e-mail napsala spatne. je to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Omlouvam se!!!

Marcelo, gratuluji!!!! Myslim, ze kdyz jsme prezily tohle, prezijeme vsechno!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.363 sekund
Powered by Diskusní fórum