Mediální smršť

Více
07. úno 2010 11:31 #789 od Dvořák
Odpověděl Dvořák pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý den .Nevím proč by se o myasthenii nemělo psát v bulváru.Ne , všichi lidé čtou Zdravotnické noviny a publikace vydavané nakladatelstvím SOLEN. S pozdravem Kerel Dvořák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. úno 2010 17:27 #790 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Mediální smršť
Pane Dvořák souhlasím s Vámi.Zdenka Valoušková

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
07. úno 2010 22:18 #791 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Mediální smršť
Nemyslím si, že by se o myastenii psalo jen v odborném tisku. Ctím ale právo na názor přítele zhrzeného pana Plice. Já se naopak domnívám, že za poslední 2 roky povědomí o nemoci výrazně zvýšilo. Webové stránky mají průměrnou návštěvnost 100 lidí za den. Ale ať si každý udělá úsudek sám.
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. úno 2010 07:48 - 08. úno 2010 07:53 #792 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Mediální smršť
Pane doktore já jsem chtěla reagovat na Váš příspěvek,že se Vám nelíbí psaní o MG v bulvárech,že na to doplatí pacient.Ano v tomto máte pravdu,někdo toho může zneužít a mít třeba i radost.Ale když je článek psaný anonymně ?V každém případě se mi líbí,že myslíte na nás na pacienty.A toho si cením.
Poslední změna: 08. úno 2010 07:53 uživatelem walzanka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. úno 2010 14:01 #795 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:Mediální smršť
Zdravím Vás pane doktore.Já s Vámi taky nesouhlasím,všeobecné podvědomí o myastenii je stále nizké a to i mezi lékaři a klidně Vám to dokáži .Zdraví Vás Jolanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
08. úno 2010 14:28 - 09. úno 2010 12:44 #796 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý den,
děkuji za reakci, vidím, že jsem otevřel zajímavé a diskutabilní téma.
Myslím si, že kdo chce a má zájem se o myastenii dnes dozví to co potřebuje, tím myslím i lékaře. Určitě máte pravdu, že řada lékařů o MG nic neví a ani bohužel nemají zájem vědět. Dalším počinem je něco, o čem jsem zatím nepsal, ale letos v listopadu vyjde odborná monografie o MG, na které se podílí 9 autorů a která v ČR dopud chybí. Myslíte, že si jí prostudují lékaři, kteří svou práci dělají jen jako povolání, které je ani nebaví???
Věřte, že si často připadám jako sám voják v poli, na druhou stranu se přeci jen trochu blýská na lepší časy, pacienti jsou vybaveni informacemi pro lékaře, lékaři s námi nyní častěji léčbu telefonicky konzultují...
Velmi rád, kdyby jste se svěřila se svými zkušenostmi, od toho jsou tu Vaše stránky.
No a musím se opakovat, že už víc pro propagaci a zlepšení péče o myasteniky asi nemohu udělat
dr.Piťha
Poslední změna: 09. úno 2010 12:44 uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.684 sekund
Powered by Diskusní fórum