Mediální smršť

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
10. úno 2010 22:32 #815 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý večer Jolanko,
příspěvky pana Dvořáka nikam nemizí. Toto fórum, jak je zřejmé z pravidel je určeno pro obecnou diskuzi, nikoliv exhibici. Tyto konkrétní dotazy je možné zodpovědět individuálně nikdy jdem se jim nebránil a bránit nebudu. Mimochodem, kdyby jste byla zasvěcena do této záležitosti, tak by jste věděla, že přítel pana Dvořáka je známý po celé ČR, měl desítky různých vyšetření včetně opakovaných biopsií, magnetických rezonancí v ceně minimálně 2 mil. Kč. Na kole je schopen ujet se svými zničujícími bolestmi 50 km. Vzhledem k tomu, že se na webu objevily ze strany těchto dvou pánů pomlouvačné útoky vůči mé osobě, zvažuji podání trestního oznámení. Doufám, že pochopíte, že nechci, aby se na tomto fóru probíraly záležitosti v osobní rovině. Doufám, že mě nyní pochopíte. Prosím všechny aby se další příspěvky týkaly výše uvedného tématu.

S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. úno 2010 16:07 #816 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Mediální smršť
Včera t.j.11.2.2010 vyšel článek v Květech o MYASTHENII,chválím .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2010 14:43 #826 od Conánek
Odpověděl Conánek pro téma Odp.:Mediální smršť
jojo, článek jsem četla jedním dechem a konečně (doufám, že alespoň trochu) můj přítel i rodina pochopili, jak se cítím, jsem za článek ráda a příběhů bych ráda přečetla spousty, ráda porovnávám co a jak kdo má podobné, či úplně jiné, škoda jen, že tam nebylo něco o životě mladšího studujícího myasthenika

PS: panu doktorovi to na foto moc sluší B)

Pěkný den Barbora

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
14. úno 2010 21:04 #830 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Mediální smršť
Barboro,
děkuji za kompliment. Myslím, že se brzy dočkáte, v březnu by se měl točit TV pořad z cyklu Diagnóza.
S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2010 08:30 #831 od Horčicová
Odpověděl Horčicová pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý den, Barboro, není problém příběhy myastheniků postupně zveřejňovat,jen není materiál. Budeme rádi,když se s námi podělíte o Vaše příběhy,je jich určitě spousta a všechny se něčím liší.Každý osud je jedinečný. Určitě váš příspěvek přivítáme,jestli máte chuť a i vy všichni ostatní,posílejte příběhy na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na našeho tvůrce Kurýra pana Kozáka: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se těšit. Líba Horčicová

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. bře 2010 21:26 #883 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý večer.Už jsem tady dlouho nebyla.Vůbec si nemyslím ,že jde o exhibici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.680 sekund
Powered by Diskusní fórum