Mediální smršť

Více
08. úno 2010 15:03 #799 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý den já musím reagovat na vaše příspěvky JOLMARK-musím Vám sdělit,že já mám dobré zkušenosti s lékaři u nás.Poprvé když se dozvěděli,že mám MG,tak měli všichni zájem a sami studovali vše o mg.Sami mi to řekli a opravdu se zajímali,což mě potěšilo.Jsme pro ně vzácnost .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. úno 2010 18:20 #800 od Dasa
Odpověděl Dasa pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobry den,

ja bych take rada reagovala na to co tu bylo napsano.Zdenko,to jste jedna z tech stastnych, protoze ja jsem se dokonce setkala s dvema neurology a jednim praktickym lekarem, kteri mozna o MG nekdy predtim slyseli, ale u me ji bohuzel nepoznali(rok 2006).A to se me jeste neurolozka s mnoholetou praxi zetala, jestli jsem ospala, ze se mi zaviraji vicka.Do tedka mi nad tim zustava rozum stat...
A co se tyce clanku v Blesku, tak si myslim, ze je to dobra propagace, nebot se tyto noviny jsou v CR asi jedny z nejctenejsich, i kdyz jsou asi plne lzi....tak snad ten clanek o MG bude pravdivy.;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. úno 2010 08:46 #803 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý den Dáši,no tak to jsem opravdu měla štěstí.Ten článek by měl vyjít v časopise BLESK -zdraví,naštěstí je to časopis o zdraví . Pokud to vše vyjde,mělo by se o myasthenii psát v březnovém čísle.Jinak já vám přeji vše nejlepší,hlavně hodně zdraví.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. úno 2010 18:09 - 09. úno 2010 18:10 #805 od Tomáš
Odpověděl Tomáš pro téma Odp.:Mediální smršť
Ahoj nechci licitovat, ale u mě 9 z 10!! neurologů myasthenii nerozpoznalo :-(
Taky si nemyslím si, že článek v bulváru je špatná věc. Protože i kdyby to překroutili, tak negativní reklama je taky reklama. Stačí když se do podvědomí několika středoškoláků dostane, že existuje nějaká MG a co umí (to v bulváru zajisté barvitě vylíčí :-)), a když třeba pak půjdou studovat medicínu, tak se o tuto chorobu budou zajímat jinak než kdyby o ní na medicině slyšeli poprvé. Jasně nebude to nejspíš článek pro odbornou veřejnost, ale ať se veřejnost "masíruje" ze všech stran. Jestli na to někdo doplatí nedokážu odhadnout. Možná začnou lidi houfně chodit k lékařům, že mají MG, ale to brzy opadne. Podobná "masáž" veřejnosti probíhala nebo možná jesště probíhá ohledně chlamýdií, jestli to nějak ovlivnilo diagnostiku, odbornou veřejnost... netuším
Poslední změna: 09. úno 2010 18:10 uživatelem Tomáš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2010 19:36 #812 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:Mediální smršť
Dobrý večer pane doktore,chtěla bych pozdravit i pana Dvořáka.Je ho názor je zajímavý a je i dobré ,že jse najdou lidé jako on,kteřím nejsou k druhým lhostejní.Příspěvek mě zaujal,protože Myastenické centrum se podílí na grantu 2.LE "Zanětlivé změny příčně pruhovaného svalstva u myastenie".Proto, bych byla v rozpacích rozpacích,když by mi pacient uváděl bolesti u myasthenie obvzlášť ,když kortikoidy reagují i na jiná onemocnění. :) Mějte se hezky Jolanka :silly:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2010 21:40 #814 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:Mediální smršť
Chtěla bych se zeptat,kam mizí příspěvky pana Dvořáka?Moc mi to mrzí. :( Jsem velmi zklamaná , Jolanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 2.132 sekund
Powered by Diskusní fórum