?

More
23 Feb 2009 01:07 #288 by zuzka
Replied by zuzka on topic Odp.:?
Ahoj Báro,kdy tě operovali a kde,to je nějaké divné všechno....A injekce do jizvy jsem ještě neslšela.Mě se jizva zahojila sama od sebe, nemusela jsem nic dělat.Ale jestli ti můžu poradit super je domácí sádlo atakovej tan dětskej olejíček v modrý lahvičce, nevím přesně jak se to jmenuje,ale je to pro miminka, pa zuzka

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Conánek
  • Conánek's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
23 Feb 2009 13:07 #293 by Conánek
Replied by Conánek on topic Odp.:?
operovali mě v motole 8.12. 08,
když já mám k s klony ke keloidům, sádlo je super, ještě do něj přidávám listy z marihuany ten olejíček mám také, je to aviril s azulenem, ale marná snaha, ty injekce už jsem dostávala už do jiné jizvy, co mám na rameni po očkování proti TBC, ta je 8cmx2cm... přesto děkuji :o)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Feb 2009 16:58 #295 by Lybicka
Replied by Lybicka on topic Odp.:?
Conánku,

myslim, ze jsem uz psala, ze mi hodne pomohl laser. Mam rok od roku jizvu lepsi a jinak se taky vetsinou lecim keloidem.....nechala jsem si ho delat nekolikrat "u Smuclera" v Asklepionu. Ani to moc nestalo. pry se to ma nechat co nejdrive po operaci! Pokud budes chtit, poslu ti fotku "sterna" :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Conánek
  • Conánek's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
23 Feb 2009 21:06 #296 by Conánek
Replied by Conánek on topic Odp.:?
jasňačka, sem s ní :) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a mohla bych poprosit nějaký kontakt na ty lasery? moc děkuji
mně také nasadili nějaké biolasery hned po operaci, ale vážně se nic nestalo, jizva je ošklivější a ošklivější:dry: ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
24 Feb 2009 17:14 #297 by admin
Replied by admin on topic Odp.:?
Barboro,
dívala jsi se na odkaz Léčba:Thymektimie:Když zlobí jizva, který jsem speciálně pro tebe našel a vloži na stránky?
Kontaktovala jsi pana dr. Tvrdoně v Motole?
dr.Piťha

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Conánek
  • Conánek's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
24 Feb 2009 19:02 #298 by Conánek
Replied by Conánek on topic Odp.:?
Dobrý den,
s panem doktorem jsem mluvila před i po operaci a doporučil mi jeho manželku, ke které také docházím.
už jsem prošla kúrou 10 laserů a jdu po měsíci na kontrolu 6.3., tak se uvidí, co bude dál! Já jsem jen sháněla nějaké další rady a porady, nechci to zanedbat jako tu jizvu na rameni.
Moc Vám děkuji pane doktore!!!:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 2.215 seconds
Powered by Kunena Forum