Diagnóza myastenie?

Více
18. kvě 2013 17:17 #1455 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Tak jsem zavolal onu známou mé ženy a řekla mi, jak se jmenuje to, co nakonec zjistili. "Kryptogenní organizující se pneumonie" neboli COP. Na speciál se dostala, až když už takřka padala bez dechu. Je to rovněž ze seriálu tzv. vzácných nemocí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
18. kvě 2013 18:31 #1456 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Děkuji moc,zní to strašlivě, u mě je problém asi větší, protože já mám ty potíže dechové především v klidu, během fyz. zátěže nebo ve shonu ani nevím, že mi něco je....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. kvě 2013 19:25 #1457 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Takže Myastenie to určitě není. V klidu jsem naprosto v pohodě. Dušnost jsem měl pouze v začátcích po operaci a při zátěži chůzí do kopce. Momentálně už je to tak dobré, že cca 90 proc. dne jsem úplně bez příznaků. Zkuste změnit čaj, ten zelený se mi nezdá, raději čaj pro klidný spánek, čaj s meduňky a ze zeleniny ledový salát. A také zauvažujte o návštěvě psychologa. Může to nakonec být úzkostná porucha.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
18. kvě 2013 19:40 #1458 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Rok se trápím tím pocitem nedostatku vzduch, svíráním a tlakem na hrudi, co mě propustili domů z nemocnice po velmi vážně komplikovaném předčasném porodu, dodnes to nepřešlo. Měla jsem jen ty motáky, rozmlžené vidění a pocit, že mám něco v krku, ty pocity časem odezněly, byly to následky opakované intubace, podstoupila jsem kde jaká vyšetření a závěr zněl vždy panická porucha, byla jsem u psychologa i psychiatra a všude stějně, PP, úzkost, postraumatický stres. Pak jsem našla nějaké stránky o MG a dočetla se o dušnosti a jiných příznacích, který jsem rázem měla a ty co jsem vám vyjmeovala přetrvávají. trápím se tím, ale bojím se, že i kdybych se nechala žádně vyšetřit i na toho, jsem snad schopná si najít něco jiného. Nevím, ale děkuji, za váš čas.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2013 03:31 #1459 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Tak a jsme celkem u závěru. Potřebujete slabé sedativum, na vysvětlenou - moje manželka je léta "pod prášky" a je v pohodě. Měla panickou verzi úzkosti a všechny možné příznaky.
A víte, co je dobré - všechno zlehčovat a zesměšňovat, pak vám bude dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
19. kvě 2013 10:25 #1460 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Pěkné odpoledne, myslíte si, tedy, že na MG nemám pomýšlet? Opravdu podle mých příznaků není???? Zřejmě máte pravdu, chtělo by to dát se do klidu a poďobat nějaké AD a snad se to zlepší a já začnu konečně normálně žít. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 3.086 sekund
Powered by Diskusní fórum