Deprese

  • Zdenek59
  • Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
09 Jun 2023 09:39 #2456 by Zdenek59
Deprese was created by Zdenek59
Dobrý den, mám asi hloupou otázku. Může MG mít stejné příznaky jako klinická deprese , myslím ztráta energie, spaní a únava ve dne, zapomínání ? Celkem mi je jasné, že MG se zjišťuje a stanoví na základ laboratorních výsledků a příznaků, ale když tu laborku nikdo neudělá ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 Jun 2023 10:23 #2458 by admin
Replied by admin on topic Deprese
Dobrý den, deprese se od MG liší v mnoha ohledech, aniž by se muselo čekat na výsledky laboratorních vyšetření. Tak například padání víček a/nebo dvojité vidění, problémy s kousáním, polykáním artikulací, slabost šíje a dolních končetin s pády apod. MG se projevuje oslabením svalů, což je vidět během klinického vyšetření (provokační, nebo reparační testy. Zásadní je, aby lékař na MG pomýšlel, když ty příznky tam jsou. MG a deprese ale mohou probíhat současně.
S pozdravem
dr. Pťha
The following user(s) said Thank You: Zdenek59

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Zdenek59
  • Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
11 Jun 2023 00:10 #2459 by Zdenek59
Replied by Zdenek59 on topic Deprese
Moc děkuji. Myslím, že se u mě všechno asi pomíchalo dohromady. Prvotní bylo pracovní vyhoření, deprese se kterou jsem léčil. Nejabsurdnější bylo, když jsem si nechal dělat zubní náhradu a stále jsem se s ní nemohl naučit mluvit, po té jsem měl problém s polykáním a jak píšete spadlé víčko, které jsem přisuzoval jako oteklé z chřipky, Po nasazení Mestinolu se vše hodně zlepšílo, i když výkyvy mám. Ještě jednou moc děkuji. AntiAch jsem měl 8,6 při prvotním odběru.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 1.263 seconds
Powered by Kunena Forum