Očkování

More
27 Dec 2020 09:32 #1941 by isabo
Očkování was created by isabo
Dobrý den. Mam dotaz : Jde o očkování proti koronaviru. Očkování ne e nebo ano, až budou očkovat invalidy a duchodce . Zatim jsem koronu neměla, mám z tohoto onemocnění opravdu strach.Děkuji za odpověd Podzimková

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Dec 2020 17:51 - 27 Dec 2020 17:53 #1942 by admin
Replied by admin on topic Očkování
Dobrý den, řadu informací o očkování najdete na úvodní stránce www.myastheniagravis.cz. Zdá se, že vakcina je bezpečná, ale dosud chybí podrobnější informace o očkování lidí s autoimunitními chorobami jako je myastenie, kterou předpokládám, že máte.
S pozdravem :-)
dr. Piťha
Last edit: 27 Dec 2020 17:53 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
29 Dec 2020 08:58 #1943 by isabo
Replied by isabo on topic Očkování
Dobrý den pane doktore. Jsem ta ženská co pásla dřive na učnáku krávy a běhala po kravíně. A myasthenii mám a také mám strach z korony a očkování. Nevím pro co se rozhodnout , zda se nechat očkovat nebo nenechat.Kéž by bylo mnohem více informací . Děkuji Podzimková

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
31 Dec 2020 15:42 #1948 by Zdeňka
Replied by Zdeňka on topic Očkování
No když jsme u toho očkování,také jsem se chtěla zeptat zdá očkovat,či ne.jestli pacienti užívající imuran mohou být očkování.jak zareaguje is?z korony mam strach.ale snad vše bude dobre.jinak do nového roku preji hodně zdravi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
01 Jan 2021 10:55 #1949 by admin
Replied by admin on topic Očkování
Dobrý den,
očkování je nejdůležitější u seniórů nad 75 let, kteří mají většinou spoustu dalších nemocí, kteří mohou průběh COVID zhoršit. U lidí pod 65 let je skutečně málo infiormací a jedniná možnost je počkat 1 - 2 měsíce, až těch informmací bude více. Zatím hlavně preventivní opatření
S pozdravem :-)
dr. Piťha

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
01 Jan 2021 10:59 #1950 by admin
Replied by admin on topic Očkování
Pokud je vám méně něž 65 let, napracujete ve zdravotnicví, školství a jiných rizikových skupinách doporučuje se počkat 1 - 2 měsíce, až bude více informací o očkování i lidí s autoimunitními chorobami. Nyní dodržovat prevenci. Pokud berete Imiran 100 a více mg může dojít ke snížení účinku očkování.
S pozdravem:-)
dr. Piťha

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.878 seconds
Powered by Kunena Forum