Mediální smršť

More
05 Feb 2010 18:51 #781 by admin
Mediální smršť was created by admin
Vzhledem k tomu, že se "nudím a nemám co dělat", letošní konec zimy se odehrává ve znamení medializace myastenie. Včera vyšel článek o MG v regionálním Teplickém denníku, přespříští týden vyjde článek ve KVĚTECH. Během března se bude natáčet pořad České televize o MG v rámci cyklu Diagnóza. Doufám, že to posune obecné povědomí o myastenii zase o krok dál. Všechny články a odkazy budou ke stažení na našich stránkách.
S pozdravem:)
dr.Piťha

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Feb 2010 20:09 #782 by Zuzana
Replied by Zuzana on topic Odp.:Mediální smršť
Dobrý den,
"klobouk dolů":woohoo:, pane doktore. Vy snad pracujete nonstop. Děkuji za neuvěřitelné nasazení pro naši kamarádku myastenii.
Zuzana

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Feb 2010 20:20 #784 by Dvořák
Replied by Dvořák on topic Odp.:Mediální smršť
Zdravím všechny .Já nesmekám ne všichni lidé ,kterým Mudr Piťha tvrdí ,že mají myasthenii jí mají.Ale medializaci onemocnění do obecného podvědomí schvaluji.A to je potřeba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2010 14:34 #785 by walzanka
Replied by walzanka on topic Odp.:Mediální smršť
Pane doktore supeeeeeeeeeeer že bude o MG v diagnoze,já jim tam kolikrát psala,.Mám radost.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2010 18:33 #786 by walzanka
Replied by walzanka on topic Odp.:Mediální smršť
protože by se o myasthenii mělo více mluvit,já psala do diagnozy kolikrát A mám pro Vás překvapení.Možná se bude psát o MYASTHENII v březnovém čísle časopisu BLESK-ZDRAVí .nechte se překvapit.Tak se nám to nějak rozjelo,že?????

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2010 23:43 - 07 Feb 2010 21:02 #788 by admin
Replied by admin on topic Odp.:Mediální smršť
No, že by se mělo o myastenii psát v bulváru?
Bohužel mám negativní zkušenosti, že se pravda překroutí v lacinou senzaci a odnese to kdo? Pacient. To se mě moc nelíbí.:(
dr. Piťha
Last edit: 07 Feb 2010 21:02 by admin.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.909 seconds
Powered by Kunena Forum