Dotaz - závratě

Více
12. srp 2009 16:41 - 17. srp 2009 21:50 #496 od isabo
Dotaz - závratě vytvořil uživatel isabo
Dobré odpoledne pane doktore.Od soboty se mně točí neustále hlava jako když jsem opilá.Dneska mně paní doktorka napsala léky Arleverta já nevím zda tyto léky mohu užívat? Zítra jedu do Varů na Neurologické vyšetření, tak jsem zvědavá jak dopadnu a co mě vlastně je.Děkuji za vaší odpověd Renata
Poslední změna: 17. srp 2009 21:50 uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. srp 2009 17:23 #497 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Dotaz
Dobrý den,
Arlevert lze brát bez probémů, ale důvod k závratím může být z mnoha a mnoha důvodů. Ten nejčastější je zablokování horní krční páteře. Dejte mi prosím vědět, jak vyšetření dopadlo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Držím palce, ať vše dobře dopadne.
Zdraví
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. srp 2009 15:29 #498 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Dotaz
Dobrý den,moc vám přeji aby vám to vyšetření dopadlo.Já musím reagovat na váš příspěvek.Já měla ty potíže také,bylo mi tak špatně,že jsem myslela,že spadnu a měla závratě.Jakoby nejistotu v prostoru a mdlo.Chodila jsem na různá vyšetření a nakonec jsem měla hodně nízký tlak a sníženou hladinu draslíku-hypokalemii.A když už jsem tu,tak pane doktore,může při hypokalemii člověku být tedy mdlo a mít mravenčení v těle?Já myslím,že může.Zdeňka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2009 17:20 - 15. srp 2009 17:23 #499 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Dotaz
Dobrý den,
hypokalemie samozřejmě s myastenií nesouvisí, ale může být při užívání Prednisonu, proto je dobré jeho hladiny kontrolovat a brát preventivně Kalium chloratum. Nedostatek draslíku se může objevit i u pacientů s dlouhodobější poruchou příjmu potravy. Hypokalemie je projevuje svalovými křečemi a někdy i zvýrazněním svalové slabosti.
Zdraví
dr.Piťha
Poslední změna: 15. srp 2009 17:23 uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 3.278 sekund
Powered by Diskusní fórum