Liečba

Více
18. čvc 2010 12:32 #986 od Mimka
Liečba vytvořil uživatel Mimka
Dobry den pan doktor, mam 20 rokov a som skoro tri roky po operacii. No posledny polrok je pre mna strasny nevladzem sa niekedy ani pohnut hlavne rano nemozem rozpravat, prehltat vsetko mi pada z ruk potom sa to upravi ked si dam lieky no pocas dna ma to pochyti znovu aj viac krat. Momentalne som na 6mg medrolu a mala by som uzivat 4mestinony ale priznam sa, ze mi to nestaci niekedy iych musim zjest aj 6-7 aby som sa udrzala v pohode... Od prveho augusta mam napriek tomu znizit medrol na 4 mg coho sa dost bojim. Uz sa mi viac krat stao, ze po znizeni som bola na tom zle a znovu som musela ist az na 16 mg:( lekar stale uvazuje o imurane no vzdy to nakoniec zamietne s tym, ze on je spokojny s mojim stavom a ma to zbytocne vedlajsie ucinky kedze vlasy mi padaju aj bez toho. Prosim podte mi ako mam podla vas postupovat dalej caka ma zas skola a tam musim uz byt v pohode ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvc 2010 19:10 #989 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Liečba
Dobrý den,
no na to, že jste 3 roky po operaci Váš stav nevypadá zrovna dobře. Pokud musíte brát dokonce 6 - 7 Mestinonů, není Vaše myastenie vůbec pod kontrolou. Podle mého názoru je jistě nutné léčbu eskalovat (posílit, rozšířit). Pro mě je ale nesmírně obtížné Vám radit takhle na dálku. Jste v péči p. Doc Špalka? To bych se dost divil, že by Vám nepřidal Imuran již dávno! Problém s Imuranem je ale ten, že začíná účinkovat až za několik měsíců !!!. Napiště mi tedy u koho se léčíte, možná rovnou na e.mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvc 2010 19:59 #993 od Mimka
Odpověděl Mimka pro téma Odp.:Liečba
ok napisala som vam na mail, každopadne dakujem za kontakt.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 2.753 sekund
Powered by Diskusní fórum