Deprese

  • Zdenek59
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
09. čvn 2023 09:39 #2456 od Zdenek59
Deprese vytvořil uživatel Zdenek59
Dobrý den, mám asi hloupou otázku. Může MG mít stejné příznaky jako klinická deprese , myslím ztráta energie, spaní a únava ve dne, zapomínání ? Celkem mi je jasné, že MG se zjišťuje a stanoví na základ laboratorních výsledků a příznaků, ale když tu laborku nikdo neudělá ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvn 2023 10:23 #2458 od admin
Odpověděl admin pro téma Deprese
Dobrý den, deprese se od MG liší v mnoha ohledech, aniž by se muselo čekat na výsledky laboratorních vyšetření. Tak například padání víček a/nebo dvojité vidění, problémy s kousáním, polykáním artikulací, slabost šíje a dolních končetin s pády apod. MG se projevuje oslabením svalů, což je vidět během klinického vyšetření (provokační, nebo reparační testy. Zásadní je, aby lékař na MG pomýšlel, když ty příznky tam jsou. MG a deprese ale mohou probíhat současně.
S pozdravem
dr. Pťha
Poděkovali: Zdenek59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Zdenek59
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
11. čvn 2023 00:10 #2459 od Zdenek59
Odpověděl Zdenek59 pro téma Deprese
Moc děkuji. Myslím, že se u mě všechno asi pomíchalo dohromady. Prvotní bylo pracovní vyhoření, deprese se kterou jsem léčil. Nejabsurdnější bylo, když jsem si nechal dělat zubní náhradu a stále jsem se s ní nemohl naučit mluvit, po té jsem měl problém s polykáním a jak píšete spadlé víčko, které jsem přisuzoval jako oteklé z chřipky, Po nasazení Mestinolu se vše hodně zlepšílo, i když výkyvy mám. Ještě jednou moc děkuji. AntiAch jsem měl 8,6 při prvotním odběru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.282 sekund
Powered by Diskusní fórum