ozáření

  • Stáňa
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
08. srp 2011 12:40 #1201 od Stáňa
ozáření vytvořil uživatel Stáňa
Dobrý den pane doktore, mám jenom dotaz. 22.6.2011 jsem byla u Vás na kontrole a domlouvali jsme se na ozáření po operaci. Napsal jste mi žádost do Chomutova, kde jsem se hned objednala, ale jediné co zatím proběhlo bylo 3.8. CT v Mostě. Jelikož jste říkal, že by se mělo ozáření provést 2 měsíce po operaci tak se chci jenom zeptat, zda už nebude pozdě je to již 3 měsíce po operaci. Teď čekám na telefon, že mi prý zavolají kdy mám přijet. To čekání je dlouhé a na náladě mi to nepřidá. Mějte se moc hezky a přeji hezký den. Svobodová Stanislava Klášterec nad Ohří

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. srp 2011 18:34 #1203 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:ozáření
Dobry den, jsem na dovolene, zavolejte mi prosim do Katerinske po 15.8. a sezente mi telefon na lekare v Chomutove. Pred tím se zkuste spojit s onkologií, ze zareni je treba co nedrive, a ze jsme to v Praze konzultovali s prim. Sedlackovou ve Vseobecné fakultni nemocnici
Dr.Pitha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Stáňa
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
17. srp 2011 19:54 #1211 od Stáňa
Odpověděl Stáňa pro téma Odp.:ozáření
Dobrý den,nechtěla jsem Vás otravovat hned po dovolené, ale zítra nastupuji na první ozáření a tak to bude snad v pohodě. Sice to nejsou dva měsíce po operaci, ale už něco přes tři. Zřejmě toho mají v Chomutově hodně. Jméno doktora jsem nezjistila jsou tam nepříjemní a při první konzultaci před CT se pan doktor nepředstavil jen furt něco bručel pod vousy, jako že jsem tlustá a musím na CT do Mostu a pod. že tam musí jet semnou a ve svém volném čase. Absolvuji co mi zítra řeknou a už bych tam moc nikdy nechtěla jo není to jako u Vás kam člověk jede v pohodě.
Děkuji a mějte se moc hezky Svobodová Klášterec nad Ohří

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.184 sekund
Powered by Diskusní fórum