vyšetření Martina

Více
29. říj 2008 18:14 - 29. říj 2008 18:17 #100 od Týna
vyšetření Martina vytvořil uživatel Týna
Dobrý den pane doktore,
měla bych na Vás žádost. 4.listopadu jsem k Vám objednaná na kontrolu,a chtěla jsem Vás požádat, zda bych se mohla stavit u Vás v ordinaci teď v pátek 31.10.Pojedu totiž přes Prahu, tedy budu mít kolem ordinace cestu. Vím, že se v ordinaci nacházíte PO - ST, ale zda by to nebylo přesto nějak možné, protože problémy týkající se zhoršeného mluvení (huhňání) stále trvají (ba dokonce se i zhoršují), :ohmy: :( i přesto, že jsem si dávku Mestinonu zvýšila na 4x, jinak Prednison mám stále stejně 2x denně (5 ráno a 5 večer). A dalším problémem je jizva, která se vůbec nehojí. Vím, že je to čerstvé, a nemůžu očekávat, že se to rychle zacelí, ale jde o to, že mi ta jizva hrozně vystoupla, mám jí nateklou, tvrdou, zduřelou a při doteku citlivou. Stále jí promazáváme, nejdříve tou měsíčkovou mastí, teď sádlem a vypadá opravdu ošklivě, natekle (jako přiložená žížala, brrr):S
Proto Vás žádám, zda by byla možná návštěva tento pátek 31. místo toho 4.?
Přeji hezký večer,
s pozdravem
Martina J.
Poslední změna: 29. říj 2008 18:17 uživatelem Týna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Líba
  • Návštěvník
  • Návštěvník
30. říj 2008 08:09 #105 od Líba
Odpověděl Líba pro téma Odp.:vyšetření Martina
Ahoj MArtino, vím, že problém s jizvou je nepříjemný, ale měla jsem ho taky. Hned po operaci jsem začala chodit na pravidelné rehabilitace, které mi napsal obvodní lékař, aby se mi hrudníček nestahoval nesprávným směrem. Rehabilitační sestra mi při té příležitosti masírovala pravidelně i jizvu a hrozně to pomohlo. Děsně to bolelo, to ne že ne, kopla bych jí nejraději do zadku, ale fakt to zabralo. Jinak ti může přirůst k podkoží a bude to horší. Zkus se na to zeptat. Je to jen má zkušenost, bolestivá, ale s dobrým výsledkem. Hodně štěstí Líba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. říj 2008 13:36 #106 od Týna
Odpověděl Týna pro téma Odp.:vyšetření Martina
Ahoj Líbo,
děkuji za zprávu. Vím, že jizva nemůže být hned krásná a zahojená, ale právě že po operaci jsem jí měla krásně hladkou (i přesto, že to bylo čerstvé), a teď postupem času, místo toho, aby to bylo stále lepší, tak se to naopak zhoršuje. Nevím, čím by to mohlo být. Neřeknu, kdybysme to nepromazávali, ale mažem to pravidelně každý večer a je celkem dost bolestivá a opravdu je horší a ošklivější. Je to opravdu, jako kdybych měla přiloženou žížalu :-) Je vystouplá a tvrdá, čekám, kdy mi to praskne. Zkusím se na to zeptat pana doktora, co mi na to řekne a je fakt, že obvodní lékařkou bych asi také nic nezkazila;-) Hrudník je jinak celkem v pořádku, tak aspoň, že tak. Jak jsi vůbec přišla na to, že ti rostl špatným směrem? Bolelo tě to?
Děkuji ti za zprávu a hodně zdraví
Marti

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. říj 2008 18:10 #107 od Radka Koktová
Odpověděl Radka Koktová pro téma Odp.:vyšetření Martina
Ahoj Martino!
Buď v naprostém klidu! Myslím, že jsem to měla stejně. Akorát s tím rozdílem, že mě ta jizva opravdu praskla:S V Motole je to moc nezajímalo, takže to nechali dojít do stadia, kdy jsem místo jizvy měla tři zahnisaný díry v hrudníku.. Na Motol jsem se vykašlala a našla si soukromou odbornici na jizvy a do dvou měsíců to srostlo zpět.. Teď mám místo tenké čárky pěkně roztahanou hnusnou jizvu.. Myslím, že lehký otok je v normě. Tkáň se nějak vyrovnává se zásahem.. Já byla na operaci v březnu. Doktoři super, jen prostě ta následná péče na ambulanci stála za.. ehm.. ehm.. Tak ti přeju, aby to co nejméně bolelo a rychle se to hojilo.. Nemáme to lehký...
Radka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Líba
  • Návštěvník
  • Návštěvník
31. říj 2008 08:26 #108 od Líba
Odpověděl Líba pro téma Odp.:vyšetření Martina
Nerostl špatným směrem, jen jsem se pořád stahovala jakoby dovnitř, nemohlka jsem se rovnat a dýchala jsem jen velmi zlehka, aby mě to nebolelo. Taky se pak dost často blokovala žebra, ale rehabilitací a pak pravidelným cvičením, již 3 roky provozuji pilates, je to v pohodě. Pilates všem doporučuju, fakt je skvělý.Tak držím palce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. lis 2008 20:15 #111 od PEPA
Odpověděl PEPA pro téma Odp.:vyšetření Martina
Ahoj všichni
Já jsem byl na operaci před 6 roky. Jizvu
jsem na radu MUDr Novákové mazal gelem z dubové
kůry(dá se koupit v lékárně) a jizvu mám téměř
nehmatnou a jen lehce světlejší než ostatní kůži. Vyzkoušejte. Ahoj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.232 sekund
Powered by Diskusní fórum