Myastenie po porodu

Více
25. srp 2010 15:07 #1022 od Kačenka
Odpověděl Kačenka pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahoj Šárka, chela som sa spýtať, či si v tehotenstv s druhým mimčom užívala nejaké leiky a ako si tehotenstvo znášala?
Ďakujem,
Katarína

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. pro 2010 10:30 #1128 od Nácovská
Odpověděl Nácovská pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahoj,u mě se to projevilo hned po porodu.Vzhledem k tomu že jsme rodila v 31 ale podle příznaků jsem tu nemoc měla cca od 18 jen na to nikdo nepřišel to bylo dost hustý.Nejhorší týden v životě když člověk neví co se to s ním děje a v prodnici na mě koukali jak na simulanta rvali do mě diazepam a mysleli si že jsem jen hysterická prvorodička. Teprve po 5 dnech jsem se dostala na karlák na neurologii kde naštěstí poznali co mi je nasadili mi konečnš léčbu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2011 13:36 - 15. kvě 2011 13:37 #1173 od Sissi11
Odpověděl Sissi11 pro téma Odp.:Myastenie po porodu
Ahoj, mě se naplno projevila také po porodu... ale už několik let předtím ve mě "dřímala", jen jsem o tom nevěděla. 3 dny po porodu mi začly hrozně slábnout ruce a celkově jsem byla úplně bez síly. Jsem nebyla schopná zvednout malého,ale snažila jsem se to překonat. Když jsme přijeli z porodnice domů, tak s námi cca týden pobyla babička a malého mi nosila na přebalování atd. Pak se ta slabost částečně spravila... až donedávna jsem to nijak neřešila.. jsem šla k lékaři až už jsem fakt "nemohla" a byla mi vcelku rychle sdělena diagnoza. Do té doby jsem netušila, že něco takového existuje.
Poslední změna: 15. kvě 2011 13:37 uživatelem Sissi11.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2015 23:00 #1623 od sarkar
Odpověděl sarkar pro téma Myastenie po porodu
Dobry vecer. MG jsem onemocnela po porodu.Lepe receno, po ukonceni kojeni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.063 sekund
Powered by Diskusní fórum