Aktiferrin compositum

  • Tomáš
  • Avatar uživatele Tomáš Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
19. pro 2015 21:13 #1698 od Tomáš
Odpověděl Tomáš pro téma Re: Aktiferrin compositum
Ahoj, jestli dobře počítám, tak už chodím pátým rokem.
Vždycky mě napíchnou žíly na ruce...i když je to boj...naštěstí jednu mám slušnou( z ní berou)a druhou hledaj většinou na zápěstí nebo hřbetu ruky a tam vrací. Kanylu do žil na krku asi nejde dávat každých 21 dní...řeší se to nějak na ruce, kdy provedou drobný chirurgický zákrok a voperují Ti nějaký šlauf u zápěstí, který tam máš pak stále...tohle naštěstí v Hradci moc nechtějí a radši se se mnou trápí než něco napíchnou...a za to jsem rád :-)
Jinak se pokoušíme prodlužovat intervaly..nyní chodím už přibližně po 4 týdnech...Ubral jsem spousty mestinonu a i něco ujdu, najím se... takže to hodnotím velmi pozitivně :-)
Přeji Ti hodně sily a trpělivosti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. pro 2015 22:01 #1699 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Aktiferrin compositum
Dik za odpoveď, i ked čakala som že keď už chodíš piaty rok intervali su dlhšie ale asi to nejde, čo ma mrzí a tiež prajem vela síl ,teraz som prekonala dychaciu krizu uz druhu plus ďalších x relapsov tak som v ocakavani čo zase bude....viem že by to nemali robiť do krku kažy mesiac no ten slauf(fistulu) mi tiež robiť nebudú povedali ale keďže som už cez ruky chodila a vždy to šlo veľmi zle tak sa bojim ci to vôbec ma význam,vždy sa tiež so mnou trapili a bola som riadne nervózna lebo to strašne dlho trvalo. Ževraj mam pocvicit s rukami že žily troška vyskocia. Ps do akej nemocnice chodíš na tu adsorbciu?tak budem robiť ak to pôjde co sa da... tak tiež vela zdravicka a drz sa:) :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Tomáš
  • Avatar uživatele Tomáš Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
20. pro 2015 09:44 #1701 od Tomáš
Odpověděl Tomáš pro téma Re: Aktiferrin compositum
Jezdím do fakultní nemocnice v Hradci Králové...
Tahle nemoc mi přijde jako slušné školení pokory...
si vždycky řikám - ustát to se ctí a moc to nepodělat :-) přeji Ti pokud možno hezké svátky
Poděkovali: Danjita

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.378 sekund
Powered by Diskusní fórum