Mestinon

Více
29. zář 2012 18:40 #1356 od Voyo
Mestinon vytvořil uživatel Voyo
Ahojte, som tu novy, chcem sa opytat :rok po operacii thymusu /2009/ som bral len Mestinon, potom dva roky som frcal bez Mestinonu, pred tyzdnom sa mi rozdvojilo videnie, bol som tri dni v nemocnici na vysetreniach a znovu mi naordinovala pani neurologicka Mestinon 1-1-1. Teraz Mestinon uzivam piaty den, ale ako keby Mestinon slabo zaberal.Chcem sa vas opytat Mestinon sa musi v mojom tele nejako nazbierat a potom bude ucinkovat na plno?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2012 19:43 - 30. zář 2012 19:44 #1357 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Mestinon
Dobrý den,
příznaky myastenie se mohou vracet, a to nejčastěji v oblasti očních svalů. Oční svaly bohužel méně reagují na Mestinon. V tomto případě zabírá lépe Prednison nebo Medrol (Prednison v dávce cca 30mg 5 - 6 týdnů a pak se snižuje postupně na udržovací dávku 5 -10mg)
S pozdravem :)
dr.Piťha
Poslední změna: 30. zář 2012 19:44 uživatelem admin.
Poděkovali: Voyo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • xslunce
  • Návštěvník
  • Návštěvník
19. čvn 2013 18:58 #1485 od xslunce
Odpověděl xslunce pro téma Mestinon
Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že tělo reaguje tak rychle na vynechání Mestinonu. Šla jsem si vzít večerní dávku /beru 3x1/ a zjistila jsem, že jsem si léky nevzala ani ráno ani v poledne /včera v poledne jsem také zapomněla/ Odpoledne jsem již cítila větší únavu a padalo mi oko - což se s přibývajícím časem zhoršuje, ale přičítala jsem to těm extrémním vedrům, které venku panují. Je opravdu možné, že se to může stát po vynechání léků tak rychle. Mestinon beru cca od září 2012, takže krátce, žádná dlouhá doba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2013 08:57 #1487 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Mestinon
Dobrý den,
Mestinon funguje k usnadnění nervosvalového přenosu, takže jeho vynechání je znát ihned.
S pozdravem :)
dr.Piťha
Poděkovali: xslunce

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.664 sekund
Powered by Diskusní fórum