diskuze pro pacienty-spíše o duši

Více
13. lis 2010 18:12 #1115 od Ondra
Odpověděl Ondra pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
jojo dekuji, rad si popovidam i kdyz o miasthenii moc nevim, i kdyz uz se s ni lecim 5 let, proto jsem tu, abych se dozvedel vice, Ondra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. lis 2010 17:56 #1117 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
Ondro,
doporučuji Facebookovou skupinu
myastheniagravis - cz
dr. Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. lis 2010 11:44 #1118 od Ondra
Odpověděl Ondra pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
Dobry den pane Piťha, mozna jednou na FB zajdu, mel jsem ho zalozeny, ale kuli svym osobnim udajum a soukromi jsem ho zrušil, nezda se mi v nicem uzitecny, a hlavne, ty zpravy co se tam pisi si muze precist opravdu kdokoli, nerikam ze tam nepujdu, to ne, ale ted to zatim nebude. ale jinak dekuji za informaci Hynek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2010 17:10 #1121 od Dasa
Odpověděl Dasa pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
ahoj ondro,

klidne se na facebook pridej a neboj se zadne ztraty informaci,vzdyt si muzes zalozit ucet pouze se jmenem a novym emailem a nemusis tam uvadet zadne soukrome informace, ci fotky, to je pouze na tobe.Skupina Myastenie Gravis CZ ti muze pomoct najit odpovedi na nektere otazky a kdykoliv se muzes kohokoliv zeptat na to, co te zajima.Skupina ma cca 100 clenu, prevazne myasteniku a treba tam najdes par spriznenych dusi.:) Mej se dobre.Dasa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2010 11:22 #1122 od Ondra
Odpověděl Ondra pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
ahojky Dasi, tak jsem na fb, jak je mozne ze je onemocnenych MG vice zen nez muzu?? toto maji spise zeny?? na fb se seznamuji akorad s holkami co maji MG zatim se mi neozval zadny kluk, mno aleto je jedno:-) zatim papik kdyztak jsem na FB jako Ondřej Hynek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2010 20:25 #1124 od Dasa
Odpověděl Dasa pro téma Odp.:diskuze pro pacienty-spíše o duši
ahoj Ondro,dle nasi facebookove skupiny mi prijde, ze je vice nemocnych zen nez muzu,ale chlapi se tam urcite taky najdou.;) Ja jsem si myslela,ze je vice nemocnych zen,ale na seminari tady v Anglii mi bylo receno, ze MG je spise nemoc starsich muzu.Tak nevim, co je na tom pravdy,na to by musel odpovedet dr.Pitha.Zatim se mej pekne.:) D.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.429 sekund
Powered by Diskusní fórum