Myastenie versus zamestnani

  • Dasa
  • Avatar uživatele Dasa Autor tématu
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
Více
25. lis 2008 19:23 #129 od Dasa
Myastenie versus zamestnani vytvořil uživatel Dasa
Ahoj vsem,


jsem trochu zvedava a zajimalo by me, jake maji ostatni myastenici zamestnani a jak to zvladaji.Musel nekdo z vas zmenit kvuli teto nemoci praci, ci se dokonce rekvalifikovat?Je nekdo z vas v uplnem ci castecnem invalidnim duchodu?A pokud v castecnem, jake zamestnani pri tom vykonavate?Ja s tim trosku bojuju,jeste pred tim nez mi diagnostikovali MG jsem odjela do Anglie se naucit anglicky,tudiz jsem zacinala jako pokojska.Jak uz to v zivote byva,tak jsem se zamilovala do Anglicana a rozhodla se tu zustat.Behem meho pobytu tady se mi ale plne rozvinula myastenie a ja prestala praci pokojske zvladat.Dala jsem vypoved a sef mi nabidl jinou praci, ktera neni tak fyzicky narocna,ale stejne se porad nekdy dost nalitam, i kdyz delam jen na pul uvazku.Jsem vystudovana zdravotni sestra a nekolik let jsem take pracovala v kancelari.Bohuzel mam problem si tady najit slusnou praci,ktera by vyhovovala memu zdravotnimu stavu, ale bez prijmu zustat nemuzu a nechci.Jak jste na tom vy ostatni?Treba najdu v pribehu nekoho jineho inspiraci.:)Preji vsem hodne sil.Dasa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. lis 2008 18:42 #131 od Bohdana
Odpověděl Bohdana pro téma Odp.:Myastenie versus zamestnani
Ahojky. Já jsem před MG dělala na 12hodinové směny.Pak jsem byla 6 let na mateřské,takže se nic nedělo,až když mi skončila a já měla nastoupit do práce,tak mi pan Dr.Piťha doporučil, vzhledem k mé časté unavitelnosti svalů,abych si zažádala o částečný invalidní důchod a našla si práci na pár hodin.Díky bohu se vše podařilo:) .Chodím na 4-5hod do práce,podílím se na výrobě punčochového zboží.Baví mě to a jsem spokojená:cheer: .Naštěstí mi zaměstnavatel vyšel vstříc ,takže si prac. dobu můžu určovat podle potřeby.Zdravím všechny Bohdana.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Ivana Sporinová
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
01. pro 2008 14:10 #162 od Ivana Sporinová
Odpověděl Ivana Sporinová pro téma Odp.:Myastenie versus zamestnani
Ahojte, mě by také zajímalo, co většina z nás- vás vlastně dělá za práci. Já jsem momentálně na MD, která mi v září bude končit, tak abych trošku měla představu, kde a jakou práci si hledat.I když nějak fyzicky nepracuji, jsem docela často unavená a představa, někde 8 hodinové práce mě trošku děsí.Díky a mějte se krásně

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2009 10:34 #333 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Myastenie versus zamestnani
Já jsem pracovala 8 hodin denně,dojížděla jsem,pracovala na směny,přesčasy až jsem se tak vyčerpala,že jsem skončila ,no ani to nebudu psát.Ze všeho mě dostala paní primářka Bakosová,plazmaferezy a imuran.Mám částečný důchod,do práce nechodím.Potřebuji určitý režim a když vše dodržuji,tak je mi dobře.Mějte se a přeji hodně sil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2011 14:44 #1228 od Zvedelová
Odpověděl Zvedelová pro téma Odp.:Myastenie versus zamestnani
Ahoj,
ja som ucitelka a akurat mi po dvoch rokoch padov diagnostikovali MG. este mi len nastavuju liecbu a trosku sa bojim co bude s pracou kedze ako ucitelka musim vela rozpravat a mne moje usta a hlasivky akosi strajkuju :( ale dufam ze liecba rychlo zaberie a ja sa budem moct vratit do skoly :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. říj 2011 22:45 #1239 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Myastenie versus zamestnani
Dobrý večer,
nejspíše Vám navrhli kromě léků i thymektomii. Myslím, že máte velkou šanci na zlepšení a stabilizaci choroby, která by Vám neměla bránit ve vašem zaměstnání.
Mnoho štěstí:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.902 sekund
Powered by Diskusní fórum