Problém s novým šéfem

Více
08. pro 2009 16:57 #680 od isabo
Problém s novým šéfem vytvořil uživatel isabo
Pane doktore na koho se mám obrátit s problémem když můj novej šéf nechce uznat můj zdravotní stav a dává mě hodně težkou práci jako je vážení cívek s drátem.Inventůru drátu.Dělám totiž v navijárně elektromotorů. Jedna cívka má i 25-30KG. Je tam těch cívek kolem 30ks.Nechce vůbec pochopit že mám MG a že tuhle práci nesmím dělat.Kam se mám obrátit o pomoc aby jsem nemusela z práce odejít kvůli člověku co si říká můj šéf a nedovede pochopit,že nejsem invalidní jen tak ze srandy.Nedodělala jsem inventůru podle jeho přání a byl ohen na střeše, jaktože to není hotové!!! Je to člověk kterej myslí jen na sebe a že je někdo invalidní tak to ho opravdu nezajímá.Firma se přestěhovala do Klášterce nad Ohří což je 30km od Ostrova nad Ohří a mám za prací prý dojíždět ráno tam a odpoledne z5. Je to opravdu bezcitnej člověk.děkuji za aspon malou radu Bednáriková

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2009 20:27 #682 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Problém s novým šéfem
Dobrý večer,
tak to je problém. Myslím si, že jediná možnost je vždy osobní domluva a vzájemné pochopení. Bohužel nikdo nemůže Vašemu nadřízenému přikázat, jakou práci Vám má přidělit. Zkuste mu ještě jednou v klidu celou Vaší situaci vysvětlit.
S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2009 22:49 #688 od Dasa
Odpověděl Dasa pro téma Odp.:Problém s novým šéfem
Dobry den pane doktore,

to opravdu neni nic, kam by se pacienti mohli s MG s takovymto problemem obratit?Je mozne se obratit na osetrujiciho lekare napriklad pro vystaveni potvrzeni, ze mohu delat pouze lehce narocnou fyzickou praci nebo neco podobneho?Musi to zamestnavatel uznat?Vzdyt preci jenom proto, ze nemam potvrzeno, ze jsem invalidni duchodce, ale i tak trpim chorobou, ktera me v urcitych cinnostech limituje musi zamestnavatel respektovat a pacienti by meli mit nekoho, kdo je v tomhle podpori?Diky za odpoved.Dasa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2009 09:40 #689 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:Problém s novým šéfem
Dobrý den,
bohužel, podle mých zkušeností zaměstnavatel nemusí brát na lékařskou zprávu ohled. Doporučuji se obrátit na paní Horčicovou, předsedkyni MYGRA-CZ, tahle pacientská asociace by měla chránit práva pacientů.
s pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.653 sekund
Powered by Diskusní fórum