náměty

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
25. zář 2009 11:53 #571 od admin
náměty vytvořil uživatel admin
Dobrý den,
tato diskuze je otevřena pro ty, kteří by rádi pomohli k tomu aby tyto stránky nadále vzkvétali:
1/ chybí Vám na stránkách nějaké informace?
2/ uvítali by jste v menu kapitolu nejčastější dotazy?
3/ a co formální stránka? velikost písma, řádkování, obrázky, odkazy?

S pozdravem:)
dr. Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2009 21:43 #575 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:náměty
Dobrý den .Myslím si ,že stránky mají dobrou úroveň i když jsou vytvořeny pomocí webhostingu s nemám-li pravdu,ale důležité je že existují a pomáhají .Chybí mi zde jen názory ostatních lékařů zabývajících touto problematikou ,třeba z Neuromuskulární sekce ČNS ,lékařů vůbec a to je škoda.Myslím ,že i řadu pacientů by zajímala diskuze mezi lékaři a jejich poznatky z praxe.Zatím zde vidím jen Váš zájem a za to Vám dík .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
02. říj 2009 22:38 #578 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:náměty
Nejspíše to bude tím, že lékaři mají asi jiné starosti, než diskutovat o myastenii. Když jsem zakládal diskuzi pro lékaře měl jsem také jiné představy. V kuloárech jsem zaslechl, že se chci zviditelnit. Hihi. Děkuji za dík
S pozdravem:)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2009 22:59 #579 od JOLMARK
Odpověděl JOLMARK pro téma Odp.:náměty
Nemáte zač děkovat ,já děkuji za ostatní pacienty.Zviditelnit se můžou i ostatní naši lékaři ,bude to jen jedině dobře a v prospěch pacientů a zkvalitnění odbornosti zdravotnictví vůbec S pozdravem a přáním hezkého víkendu . Jolana Martínková

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2009 09:51 #580 od hanaka
Odpověděl hanaka pro téma Odp.:náměty
To je bohužel smutný fakt, že ostatní lékaři nemají hlavně zájem diskutovat se svými pacienty o myasthenii. Kéž by takových lékařů jako Vy, pane doktore, bylo víc. Když mi v roce 1997 MG diagnostikovali, tak jsem informace nedostala téměř žádné a na webu byly nějaké pouze v angličtině. Takže já se také připojuji k poděkování za existenci těchto stránek. Děkuji Hanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
Více
05. říj 2009 17:34 #583 od admin
Odpověděl admin pro téma Odp.:náměty
Dobrý den,
napadlo mě, pokud někdo objeví na webu nějaké zajímavé stránky, nebo odkazy, může se s nimi zde pochlubit, není propblém je zpřístupnit všem.
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.746 sekund
Powered by Diskusní fórum