Vyliecenie z MG je to mozne??

  • Dagmarqka
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
21. říj 2017 23:06 - 21. říj 2017 23:10 #1817 od Dagmarqka
Vyliecenie z MG je to mozne?? vytvořil uživatel Dagmarqka
Dobry vecer,chcela by som vediet nazor na to vsetko,co mi udialo ohladom MG. V roku 2012 som zacala pocitovat zasklby svalstva v oku, citila som akoby mi to oko skakalo a pomedzi tym aj padlo.Boli mi odobrate odbery na protilatky -vysledok negstivny, robene EMG-repetivna stimulacia so pozitivnym vysledkom ze je tam narusena transmisia zaverom MG.Nasadili mi mestinom 3×1tbl.okrem MG mam aj Neurogenny tetanicky syndrom,Fybromyalgiu a silne migreny.V roku 2014 som otehotnela a v 8mesiaci mi robili Single-fibre s tym, ze ten lekar mi povedal ze podla neho MG nemam, lebo vysledok je negativny.Od stanovenia Dg citim bolest svalov, nedikazem.dlho drzat ruky hore, mam problem s artikulacoiu, mavam zasklby oka a citim akoby bolest za okom, nedokazem dlho stat..lebo zacnem citi bolest , prestala som uzivat lieky mestinom a je tomu.uz 4mesiac a citim sa stale rovnako..ziadne zhorsenie a EMG mi bolo robene vcera a je Negativne..lekar napisal ze nemam narusenu transmisiu medzi nervom a svalom.Takze je mozne aby miastenia zmizla?? Ak single-fibre v tehotenstve negativne, Emg teraz negativne a protilatky uz 5 rokov mam vzdy negativne?? Mohlo tento stav zmenit tehotenstvo?? Lebo v roku 2012mi bola stanovena diagnoza Seronegativna okularna forma MG....Za vas nazor Vam vopred velmi pekne dakujem,,
Poslední změna: 21. říj 2017 23:10 uživatelem Dagmarqka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. říj 2017 10:16 #1818 od admin
Odpověděl admin pro téma Vyliecenie z MG je to mozne??
Dobrý den,
již jsem vám odpovídal z adresy myadisp.cz. Ve vyšem případě je velmi obtížné, prakticky nemožné udělat diagnózu "na dálku" přes internet. Osobně se domnívám, že o myastenii nejspíše nejde a nikdy jste jí asi ani neměla.
S pozdravem :)
MUDr. J. Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.486 sekund
Powered by Diskusní fórum