Moje zkušenost?

Více
04. úno 2010 16:26 #775 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Moje zkušenost?
PRO MARTINU ,Marti zaujalo mě tvé psaní.Hezky jsi napsala svůj příspěvek.Bohužel já jsem ukončila studia na škole taky,sice jen na střední,ale nemoc se mi začala ze školy horšit.Byla sice jednou za měsíc celý týden,ale pak ty stavy.Jsem ráda,že jizvu neřešíš,je to správný přístup.Musíme mít rádi své tělo.Já si taky vyjdu a je mi jizva vidět.Měj se hezky ahoj Zdenka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • R.Martina
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
05. úno 2010 11:07 #776 od R.Martina
Odpověděl R.Martina pro téma Odp.:Moje zkušenost?
Ahoj, No školu mi doporučovali přerušit, a to vlastně i na střední, protože ten stres se špatně zvládal a bylo to mnohem horší.
Já jsem ale asi od přírody trochu rváč a poprala jsem se s tím a dostudovala a odmaturovala. Bylo to i tím, že jsem měla v kamarádech oporu a má nemoc nebyla v tak hrozném stádiu. Tlačili mne ještě na vysoukou. Pravda je, že se mi na vejšku nechtělo a když jsem pak poznala ještě ten stres, tak jsem to vzdala. Nelituji toho. Čas na studium si člověk udělá, když chce a když je vhodná doba.
Jizva? Neřeším ji. Jen když se někdo zeptá. Pokud se neptá, tak jako kdyby nebyla:)
Na Myasthenii moc nemyslím, jen když se cítím trochu hůře. Pravda, že když to občas s něčím přeženu a není mi nejlépe, tak mám pak panickou hrůzu z toho, že se mi nemoc vrací,ale nějak to přejdu a zase je to dobré. ;)
Nemám ráda, když mne lidé litují. A nemám ráda, když říkají že se nic neděje. Jsem toho názoru, že nic se nemá přehánět.
Stává se vám občas, že ve vašem okolí vám někdo řekne, že simulujete? To mne dokáže naprosto vytočit....
Oni tomu houby rozumí ale mají pusu plnou keců... B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. úno 2010 14:16 #779 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Odp.:Moje zkušenost?
Marti na kecy já kašlu,ať si každý má narážky a říká co chce.Do myasthenika se stejně nikdo nevžije.Já jsem studium ukončila a mohu říct,že se mi vnitřně ulevilo a nemám stres.Už jednou jsem měla myasthenickou krizi a mám v podvědomí strach.Nemá cenu se do ničeho nutit,Váš přístup se mi líbí,s pozdravem ZDENKa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. říj 2012 19:35 #1366 od sikolka
Odpověděl sikolka pro téma Re: Odp.:Moje zkušenost?
dobry den martino,cetla jsem trochu vase prispevkya koukam,ze vam delali EMG,ktere nic neukazalo?Ja jsem byla na SF EMG a taky nic,ale mam nador brzliku,pozitivni fluorescenci proti axonum++ a 2 roky nemuzu polykat.Kam se mam obratit,nebo je tohle mozne,ze se stale nevi?Diky Jana

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čvn 2013 09:52 #1476 od Horáková
Odpověděl Horáková pro téma Re: Moje zkušenost?
Dobrý den Martino, mohla byste se mi prosím ozvat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ráda bych se zeptala na spoustu věcí ohledně té nemoci. Děkuji. Kristýna

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. bře 2014 13:39 #1546 od Tesa
Odpověděl Tesa pro téma Re: Moje zkušenost?
Ahoj, jak dlouho ti trvala rekonvalescence? Mozna budu muset take na operaci a jelikoz mam 2 male deti, tak me zajima, kdy zhruba budu opet funkcni. Moc dekuji. Tereza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.569 sekund
Powered by Diskusní fórum