Imuran

Více
18. dub 2012 18:11 #1303 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Odp.:Imuran
Dobrý večer,
Imuran jeko všechny imunosupresiva může způsobit častější záněty, ale opropti jiným je to "čajíček". Já osobně se u lidí, kteří užívají Imuran s častějšími virovými infekcemi nesetkávám. Některé bradavičky mají virový původ, takže viz výše.
S pozdravem :)
dr.Piťha
Poděkovali: walzanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • walzanka
  • Avatar uživatele walzanka Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
23. dub 2012 06:34 #1304 od walzanka
Odpověděl walzanka pro téma Re: Imuran
Pane doktore jak jste to myslel,že je to čajíček?,jako že je asi nejšetrnější z imunosupresiv?ale co když přestane účinkovat....může být vyměněn přechodně za jiné?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2012 17:41 #1305 od admin
Odpověděl admin pro téma Re: Imuran
Ano, tak jsem to myslel, že je nejšetrnější. Úvaha o výměně Imuranu za jiné imunospuresivum musí být opodstatněna tím, že i při Imuranu dochází k opakovaným stavům zhoršení, nebo k trvalému zhoršení, s výrazným oslabením a únavností.
S pozdravem :)
dr.Piťha
Poděkovali: walzanka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2012 08:02 - 21. čvc 2012 08:15 #1330 od alenka
Odpověděl alenka pro téma Re: Imuran
Uzivam Imuran niekolko rokov a nedavno som si vsimla, ze mi zacali rednut vlasy v oblasti hornej casti hlavy. Mate niekto podobny problem?

Prednedavnom som sa liecila na pasovy opar. Kozna lekarka si nebola vsak ista pre netypicky vysev, ale nakoniec stanovila takuto diagnozu. Je to dovod na zmenu liecby Imuranom?
Poslední změna: 21. čvc 2012 08:15 uživatelem alenka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2015 19:07 #1688 od Sissi11
Odpověděl Sissi11 pro téma Imuran
Dobrý den, pane doktore,
už od října řeším zhoršení zdravotního stavu, kdy jsem prodělala zánět močového měchýře. Na neurologii mi předepsali injekce MilgammaN. Nepomohlo to a skončila jsem v nemocnici, kde mi nasadili prednison.
Nyní ho beru obden 20/10mg, imuran 2*25mg, 5*1 mestinon a helicid.
Z krve mi byla zjištěna těžká chudokrevnost, tak mi byl přidán ještě aktiferrin ráno a večer.
Po různých vyšetřeních bylo internistou poukázáno na to, že tu chudokrevnost zřejmě způsobuje imuran a je vhodné ho nahradit.
Čím se nahrazuje?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2015 09:59 #1689 od admin
Odpověděl admin pro téma Imuran
Dobrý den,
velmi rád bych vám poradil, ale tento dotaz je zaměřen na konkrétní způsob léčby, který nemohu při nejlepší vůli řešit. Tuto věc je nutné řešit s vaším neurologem
S pozdravem :)
dr.Piťha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.747 sekund
Powered by Diskusní fórum