Diagnóza myastenie?

Více
19. kvě 2013 21:33 #1462 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Přesně tak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
20. kvě 2013 05:26 #1464 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Dobrý den, moc vám děkuji za psychickou podporu, snad to bude jen lepší a vám přeji mnoho mnoho zdraví, ať jste co nejdéle v pohodě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2013 11:13 #1467 od ladarozan
Odpověděl ladarozan pro téma Re: Diagnóza myastenie?
Rádo se stalo. A nezapomeňte si každý den udělat malou příjemnost. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • SilvaSZ
  • Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
21. kvě 2013 16:14 #1468 od SilvaSZ
Odpověděl SilvaSZ pro téma Re: Diagnóza myastenie?
B) To bych asi měla.....díky, mějte se

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2022 11:19 #2106 od admin
Odpověděl admin pro téma Diagnóza myastenie?
Dobrý den, diskuze se přesunuly odsud již před nějakou dobou na FB. Věřím, že by jste byl rád, kdyby jste věděl na čem jste, ale i když jste vylíčil charakter vašich obtíží velmi podrobně, není možné takto jistě stanovit diagnózu. Osobně se domnívám, že část obtíží připadá na vrub novotvaru (asi thymomu), část obtíží vypadá skutečně na souvislost s myastenií. Jako neideálnější řešení vidím co nejdříve se objednat do nervosvalového centra v Brně Bohunicích (prim. Voháňka - klidně můžete říci, že jsem vám to poradil), kde by udělali kompletní vyšetření. Určitě mi tady dejte vědět, jak vše dopadlo, jsem zvědavý člověk. S pozdravem dr. Piťha:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2022 01:47 #2156 od Patockova
Odpověděl Patockova pro téma Diagnóza myastenie?
Dobry den prosim o pomoc; je mi 55let workoholik pracuji v saune na 12 hodin  nikdy nemarodim  a doma tvorim obrazy ze dreva je to muj konicek,vitalni bavici otevrena zenska plna energie ,8.2.jsem prodelala druhy covid ;prvni byl minuly rok ;kazdy znich me polozil na kolena doslova ;silene horecky a mravenceni po celem tele ;to same jsem prozila i u obou ockovani ;lecim se leta s autoimunitnim zanetem stitne zlazy , uz dlouho me boli nohy kdyz vyjdu schody na tom poslednim se musim zastavit abych mohla dal ale nejsk uz jsem si zvykla jsem zvykla fungovat na 100%mam uzel na zlaze ktery najednou minuly rok rychle rostl od te doby beru 100 euthyrox a uzel reagoval na lecbu ;pred 2mesici tenkrat jsem tomu neprikladala vyznam me zacaly bolet svaly na rukou spatne se mi obleka pri zvedani rukou ,potom se pridala bolest na hrudi v oblasti brzliku spise pod hrudni kosti bolestivy tlak obcas vystreluje neurcite do podpazi do klicnich kosti nekdy do lopatky do krku a bolest v siji podel krku  ,ta bolest je neprijemna ;prez den to docela ujde ale na vecer uz se muj stav  radikalne zhorsi ; knedlik v ktku a bolest ,bolestne polykani se pridalo ;gastroskopie negativni to jsem myslela ze je to od jicnu jelikoz mam obcas vredy a helicobakter a malou hiatovou kylu  ale to mame cela rodina stim se da zit , jsem z Mostu tady bronchoskopie negativni  ct a rtg hrudniku negativni krom nahodneho maleho vypotku na pleuru  ;na hrudi v oblasti brzliku mam takovou bouli kterou nahmatam pred ti tam nebyla ,prez to ze mam velky hrudnik si toho vsimla i kolegyne co ze to mam za bouli ;je to tvrde spis prirostle k hrudi trochu roztazene do leve strany ke klicni kosti ,prijde mi ze ta bolest jde prave odtud ale kazdy lekar rekl ze to nic neni a bude to tukove ;z vitalni zensky se stala troska ,uz se nesmeju jsem unavena a ta bolest me provazi bez ohledu na dychani cely den  ,mam unavene hlasivky zmenil se mi hlas a vecer uz chraptim ;orl negativni  mam svalovou  slabost zacla jsem hubnout ,dcera me odvezla na homolku na internu  tam znovu ct a vsechno stejne co delali v Moste ale najednou se objevil mykoticky zanet jicnu male Léze ktere tam pred mesicem kdy jsem zacala chodit na vysetreni nebyl,na ct zase zmizel ten vypotek ;tam jsem se poprve setkala s touto nemoci jelikoz me pan doktor poslal na Emg,ale to bylo negativni ,zvlastni je ze na pokoji me potom zacaly brnet prsty na rukou a nohou krom palcu uplne jsem se rozklepala a malem omdlela mozna to nic neznamena nevim ;propustena stim ze mam psychodomaticke potize nasledkem covidu a stresu co se mi nagromadil za zivot a take ze to mam od patere ;marodim po druhe za 10 let po prve to bylo s covidem ,31,5.jdu na pet ct na homolku ,vyzadala jsem si toto vysetreni jelikoz se nemuzu s diagnozou patere a psychiky smirit ;uz si prijdu jako simulant nechci uz behat po vysetrenich kde se na me divaji podle zaveru lekare ze to je od patere nebo psychiky ,tohle proste nejsem ja ,chci se zeptat zda je mozne ze Emg bylo zpocatku negativni a ze na ct ani na retgenu nebylo nic videt pokud je nemoc v pocatecni fazi ?chci se vratit zpatky  do prace ale v tomhle stavu vubec nejsem schopna ,nevim co delat ,jeste se pokusim obvodni pozadat o doporuceni na neurologii a rada bych za vami prijela pokud vas muzu poprosit dekuji patockova marie 

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 2.869 sekund
Powered by Diskusní fórum