Myastenie versus zamestnani

Více
31. čvc 2012 12:27 #1331 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
Zdravim, ja ešte len zrejme budem čerstvo diagnostikovaná ako MG pacient, vo štvrtok idem na vyšetrenia ale mám väčšinu príznakov MG, ibaže to kolíše momentálne už od nedele sa cítim výborne, pernamentne mám akurát problém shornou perou, žúvaním , mimikou úst , ale unavená sa necítim. Mna trápi čo s prácou, momentálne sa cítim dobre, ale vo štvrtok budem hospitalizovaná, zrejme budem chodiť po vyšetreniach aby sa mi potrvrdila MG, takže budem prace neschopná minimálne týžden, neviete mi povedať, kym sa urobia vyšetrenia a nasadí liečba, budem môcť chodiť do práce normálne alebo budem veľa vymeškávať, totiž bojím sa že o prácu prídem, a kedže som samostatná osoba, žijem so snúbencom a mám 22 rokov, je príjem pre mňa dôležitý, ale samozrejme viac moje zdravie..... Prácu namáhavu nemám, sedavú, za počítačom, skôr psychicky náročnú, robím s ľuďmi... Ďakujem za odpoveď.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2012 16:03 #1333 od Zvedelová
Odpověděl Zvedelová pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
ahoj :)
mne ked diagnostikovali MGcku sla som na vysetrenia do nemocnice na tyzden a rovno ma objednali na operaciu. ta bola o dva tyzdne a tak som bola doma na PNke aby som pred operaciou neochorela. po operacii som bola tri mesiace PN takze zhruba tie 4 mesiace som sedela doma na PNke. ale ja som sla rychlo do prace kedze boli ochotni a mohla som pracovat akoby na pol uvazku kedze som si pracu nosila domov a tam v klude pracovala. inak by som 8hod denne v praci nezvladala a bola by som na PNke este dlhsie. co viem tak po operacii byvaju niektori ludkovia aj rok PN!!!! skus sa dohodnut v praci ze ked budes schopna tak by si robila cosi z domu ak to ide. aspon budu vidiet ze si ochotna a chces pracovat :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2012 17:39 #1334 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
A mozem sa spytat ako si pracovala? No nosit si pracu domov urcite nemozem, to je najhorsie, ale moja praca je za pocitacom sedim a sem tam vstanem.... a mozem sa spytat kolko mas rokov? dakujem.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2012 17:40 #1335 od Danjita
Odpověděl Danjita pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
a nahodou nemas vodicak, totiz chystala soms i ho robit, a keby mi to teda diagnostikovali neviem ci si ho niekedy vobec spravim, tak ako som si chcela uzatvorit zivotku, bud pockam na vyliecenie alebo mam smolu :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2012 19:20 #1336 od Zvedelová
Odpověděl Zvedelová pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
mam 27 rokov a diagnostikovali mi MG minuly rok v septembri. ucila som na VS takze nebol problem s pracou. teraz od septembra nastupujem do novej prace tak sa trosku bojim co bude. a vodicak mam ale moc nesoferujem. ked mam dobre dni tak soferovanie zvladam ale ked mam zle dni tak mam problem chodit nie to este soferovat.... a mam viac zlych dni ako dobrych :( ak budes chciet vediet cosi viac najdes ma na fcb lucka zvedelova :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2012 14:00 #1340 od Sirka
Odpověděl Sirka pro téma Re: Myastenie versus zamestnani
Ahoj, řidičák si určitě udělat můžeš. Ale životní pojistku (jestli jsem to pochopila správně) už asi neuzavřeš. Ve smlouvě se totiž ptají, jestli máš nějaké autoimunitní onemocnění. Já mám štěstí, že životní pojistku mám už asi 6 let a MG mi diagnostikovali tepve letos v lednu. V tuhle chvíli už by mě žádná pojištovna nepojistila, nebo bych platila veliké peníze za pojistku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.811 sekund
Powered by Diskusní fórum